KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989102
nr 1398 9102
Oidentifierad konstnär. Signerad, Vinterlandskap. Olja på duk, 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 46x58
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:41:05
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)